Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт з 10:00 до 16:00
  • Приймання замовлень на сайті 24/7

Одноденні лінзи

New
Comfort Line Unica
0
770.00грн.
-3%
747.00грн.
Morning-Q 1-DAY (30шт)
3
600.00грн.
582.00грн.
PEGAVISION Aquamax (10шт)
2
300.00грн.
291.00грн.
1 Day Acuvue Moist (30шт)
3
816.00грн.
792.00грн.
1 Day Acuvue Tru Eye (30шт)
2
1 127.00грн.
1 093.00грн.
Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe (30шт)
5
1 023.00грн.
992.00грн.


Купити одноденні контактні лінзи в інтернеті: просто та швидко!

Одноденні контактні лінзи рахуються найкращими серед всіх лінз. У Вас кожного дня нова лінза, що забезпечує максимальний комфорт та безпеку для очей. Більше не потрібно задумуватись над правильним доглядом за контактними лінзами, коли Ви купуєте одноденні контактні лінзи цього більш не потрібно.

Часті запитання про одноденні контактні лінзи:


Кому підходять одноденні контактні лінзи?

✅Навіть дітям. Це найкращий варіант лінз, який не потребує особливого догляду за ними.

Чим одноденні лінзи краще лінз більш пролонгованого носіння?

✅У Вас кожного дня нова лінза, що краще для очей. Тому, що лінзи пролонгованого носіння, хоч Ви за ними будете правильно доглядати, вони втрачають свої фізичні властивості, лінза стає більш жорсткою під кінець терміну носіння, на ній можуть накопичуватись різні відкладення та мікроорганізми. Саме тому для лінз пролонгованого носіння важливо використовувати пероксидні системи та ферментні таблетки.

Чи варто переплачувати за одноденні контактні лінзи?

✅Це питання можна перефразувати – чи важливо переплачувати за комфорт та здоров'я Ваших очей?! Відповідь: однозначно так! Але якщо Ви шукаєте більш економний варіант, то Вам потрібні лінзи більш пролонгованого терміну носіння, головне пам'ятайте про правильний догляд за ними!

Скільки коштують одноденні контактні лінзи?

✅Від 33 грн/пара. Іноді дешевше ніж випити кави.

Які одноденні лінзи найбільш популярні?

✅Правильна відповідь – ті, що підходять Вам по параметрах. Але рекомендуємо звернути увагу на силікон-гідрогелеві контактні лінзи, оскільки вони пропускають більше кисню до очей.

Які виробники одноденних контактних лінз більш популярні?

✅Ми не можемо виділити якісь певні лінзи, всі одноденні контактні лінзи, що в нас представлені, популярні на ринку України й націлені на різний ціновий сегмент. Але звертайте увагу на проведення лінзою кисню до ока, чим більше, тим здоровіше для ока.

Чи можуть не підійти одноденні лінзи?

✅Якщо Вам підходять лінзи більш пролонгованого носіння, то одноденні лінзи не можуть Вам не підійти. Можуть тільки якщо неправильно підібрані параметри посадки. Або людям з алергією на силікон, не підходять силікон-гідрогелеві лінзи, в такому випадку зверніть увагу на гідрогелеві контактні лінзи.

Чи можна носити одноденні лінзи декілька днів?

✅Категорично – ні ! Лінза не розрахована на більший термін. Якщо Ви будете носити одноденні лінзи більше одного дня, то це може становити небезпеку для Ваших очей. Читайте інструкцію перед використанням, зазвичай одноденні лінзи розраховані від 5 до 16 годин носіння.

Як доглядати за одноденними контактними лінзами?

✅Єдиний догляд який Вам потрібен, це тільки зволожувальні краплі.