Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн - Пт з 10:00 до 16:00
 • Приймання замовлень на сайті 24/7

На що звернути увагу при виборі контактних лінз?


 1. Обов'язково проконсультуйтесь з офтальмологом, якщо Ви вперше купуєте лінзи та зробіть діагностику зору (рекомендовано перевіряти зір кожні 6 місяців). Також лікар визначить, який тип лінз підходить саме Вам.
 2. Звертайте увагу на такі параметри лінз, як: радіус кривизни, оптична сила(діоптрії), матеріал( гідрогелеві, силікон-гідрогелеві і ін.).

  Варто звернути увагу, що не можна вибирати лінзи по якомусь одному параметру. Багато хто підбирає лінзи тільки по радіусу кривизни, але буває так що одна лінза підійшла з цим радіусом, а інша лінза з цим же радіусом, але іншим діаметром чи з іншого матеріалу може не підійти. Тому рекомендуємо, звернутись до фахівця з контактної корекції зору, щоб допоміг Вам підібрати потрібні лінзи.

 3. Важливими показниками є киснепроникність(Dk/t) та вологовмісність(%). Чим вищі ці показники, тим комфортніше буде використання. Лінзи будуть краще зволожувати Ваші очі та пропускати кисень до них.
 4. Режим заміни лінз. Якщо Ви часто чергуєте носіння лінз і окулярів, то кращим вибором будуть одноденні лінзи. Якщо ж Ви плануєте постійно носити лише лінзи, можете обирати лінзи з режимом заміни 2 тижні, 1 місяць,3 місяці.

  Але варто пам’ятати, що найкращий варіант - це одноденні лінзи, так як лінза протягом використання втрачає свої властивості. В лінзі зменшується вміст вологи(навіть не зважаючи на те, що Ви кожного дня кладете лінзи в розчин), на лінзі накопичуються різні відкладення(в таких випадках бажано використовувати пероксидні системи, які ефективно і якісно очищують лінзи від будь-яких забруднень), зменшується киснепроникність і т.д. Проте існує один мінус в одноденних лінзах – зазвичай вони дорожчі, ніж інші лінзи. У таких випадках найкраще співвідношення ціна/якість - це двотижневі лінзи

 5. Режим носіння. Буває гнучким, денним, пролонгованим чи безперервним. Відштовхуйтесь від свого ритму життя і від відчуття під час носіння лінз.

  Рекомендовано, незалежно від Вашого ритму життя - кожного дня обов’язково знімати і очищувати лінзи. Дійсно є лінзи, які можна не знімати цілий місяць, але у таких випадках є висока ймовірність виникнення сухості в очах після сну,або на протязі дня, тому радимо Вам не забувати про зволожуючі краплі.

 6. Звертайте увагу на дату виготовлення лінз. Ні в якому разі не використовуйте прострочені лінзи. Це може призвести до небажаних та серйозних ускладнень.
 7. Якщо Ви хочете захистити свої очі від ультрафіолетового випромінювання, купуйте лінзи з ефектом блокування від UV-променів.
 8. При виникненні будь-яких симптомів дискомфорту зніміть лінзи та запишіться на консультацію до офтальмолога.
 9. Обирайте перевірені та якісні лінзи. Обирайте ONLINZA!


Коментарі