Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт з 10:00 до 16:00
  • Приймання замовлень на сайті 24/7

Основні порушення зору

Далекозорість або гіперметропія
Далекозорість або гіперметропія - це стан при якому через недостатню заломлювальну силу ока, фокус формується за сітківкою.Класифікація гіперметропії:По клінічним формам:Фізіологічна. Діти народжуються з далекозорістю, через коротке очне яблуко. Під час росту, око збільшується і в нормі до 15 років дитина має стати еметропна (з нормальною заломлювальною силою ока).Патологічна. Пов’я..
01.09.2022
Далекозорість або гіперметропія
Що таке амбліопія?
це захворювання органу зору, яке проявляється зниженням зору на одне око(або рідше на два ока), яке не можна відкоригувати за допомогою окулярів чи контактних лінз. Зниження зору проявляється при відсутності органічних уражень ока, тобто без видимих на те причин...
23.11.2021
Що таке амбліопія?
Пресбіопія (вікова далекозорість)
Пресбіопія (вікова далекозорість) – це природній фізіологічний процес, який виникає у віці 40-50 років і проявляється погіршенням зору на близьких відстанях. Багато хто думає, що це плюс який появляється з віком. Насправді якщо копнути трохи глибше і повернутися до розділу оптики з фізики, яку ми вивчали ще в школі, то ми можемо прочитати про нашу акомодацію ока..
15.10.2021
Пресбіопія (вікова далекозорість)