Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт з 10:00 до 16:00
  • Приймання замовлень на сайті 24/7

Дисконтна програма


Дисконтна програма

Ми дбаємо про наших постійних клієнтів і завжди раді вітати нових покупців. Для того що б Вам було максимально просто і вигідно зробити своє замовлення, ми використовуємо дисконтну програму.

Як стати учасником дисконтної програми?

Учасником дисконтної програми стає кожен покупець, зробивши два простих кроки:

  1. Зареєструватися.
  2. Оформити замовлення.

Дисконтна програма діє як накопичувальна система за наступною схемою:

  • 3% - знижка з першої покупки;
  • 7% - знижка з другої покупки;
  • 10% - при накопиченні загальної суми замовлень понад 4500 грн.

При виборі товару, ціна автоматично буде відображатися з урахуванням Вашої персональної знижки. Все зручно і просто - Вам не потрібно самостійно вираховувати чи запам'ятовувати Вашу знижку, ми подбаємо про це!

Шановні покупці! Звертаємо Вашу увагу на те, що персональна знижка на сайті буде завжди вважатися коректно, тільки якщо Ви всі замовлення робите на сайті і під одним і тим же зареєстрованим логіном. Якщо, з якоїсь причини, Ви робите замовлення під іншим логіном, сайт визначає його, як нового (іншого) покупця і тому знижка буде вважатися некоректно.

Якщо Ви бажаєте оплатити замовлення на сайті, але у Вас виникли сумніви з приводу точності розрахунку Вашої персональної знижки, будь ласка, вкажіть це в примітці. Наші менеджери перерахують замовлення і відправлять Вам sms-повідомлення з точною сумою до сплати.