Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт з 10:00 до 16:00
  • Приймання замовлень на сайті 24/7

Обмін та повернення


Обмін і повернення

Всі товари, представлені на сайті, мають сертифікати і дозволені для продажу на території України. Працюючи безпосередньо з постачальниками товару, ми гарантуємо належну якість продукції.

Контактні лінзи та засоби догляду за лінзами належать до медичних засобів, тому обміну та поверненню не підлягають (Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 року про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» та Наказу МОЗ України №360 від 19.07.2005 року (пункт 16).

При отриманні товару уважно перевіряйте вміст Вашого замовлення. Ви можете відмовитися від замовлення безпосередньо в момент доставки, якщо товар не відповідає замовленому. Товар може бути повернений тільки в своїй непошкодженій оригінальній упаковці.

Заміна та повернення товару не передбачається, якщо Ви помилково замовили товар не з тими оптичними характеристиками, або з експериментальної метою. Відповідальність за правильний підбір характеристик і параметрів контактних лінз повністю покладається на Вашого лікаря-офтальмолога.