Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт з 10:00 до 16:00
  • Приймання замовлень на сайті 24/7

Корисно для офтальмолога

Параметри контактних лінз
Майже всі чули, що є контактні лінзи. Але мало хто знає(навіть користувачі контактних лінз, які тривалий час їх носять), що ж то за такі параметри написані на них. Зазвичай, лікар сказав які лінзи потрібно брати☑ і людина їх постійно і купує☑. Або є люди які думають, що є тільки один показник «+» або « -» , і коли купують інші лінзи, не звертають на важливі параметри. Для того, щоб Ви орієнтували..
26.04.2021
Параметри контактних лінз
Розшифрування Авторефрактометра
Ви пішли на діагностику зору і почули таке страшне слово – автокераторефрактометрія? Вам зробили комп’ютерну діагностику зору, отримали роздруківку і нічого не розумієте? Або можливо Ви розпочинаєте тільки вивчати офтальмологія і не вмієте, ще розшифровувати дані автокераторефрактометра? Якщо Ваша відповідь «так», то Вам будуть корисні ці матеріали!..
03.04.2021
Розшифрування Авторефрактометра
Транспозиція циліндрів
А Ви знали, що два різних рецепта на окуляри або контактні лінзи, можуть виявитись однаковими? Чи можливо Вам потрібні лінзи, яких Ви ніде не можете знайти? Або Ви прийшли в оптику, вони зробили окуляри по Вашому рецепту, а при отримані окулярів Ви звернули увагу, що рецепт і лінзи різні?..
21.03.2021
Транспозиція циліндрів