Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн - Пт з 10:00 до 16:00
 • Приймання замовлень на сайті 24/7

Як доглядати за контактними лінзами


Вперше купили контактні лінзи і не знаєте, як правильно за ними доглядати? Чи Ви досвідчений користувач, але іноді виникають питання про правильний догляд за лінзами?

Основні поради, щоб зробити носіння лінз комфортним та безпечним:

 1. Перед використанням лінз обов’язково ретельно мийте руки. Це проста маніпуляція, яка убезпечить Вас від потрапляння певних брудних частинок або ж вірусів чи бактерій.
 2. Регулярно очищуйте свої лінзи. Кожен день залишайте їх у розчині на певний час (на ніч), та хоча б 1 раз на тиждень використовуйте пероксидні системи для ефективного та глибокого очищення. Це стосується лінз з тривалим,пролонгованим режимом заміни. Власникам одноденних лінз не варто турбуватися – після використання лінзи просто викидаються.
 3. Використовуйте перевірені і якісні засоби по догляду за лінзами. Звертайте увагу на їх склад та термін дії. Особливо приділяйте увагу даній інформації коли у Вас є непереносимість певної речовини, або ж виникає алергія.
 4. Підбирайте засоби по догляду так, щоб вони були сумісні з типом Ваших лінз. Для цього варто проконсультуватися з лікарем-офтальмологом, який детально та професійно допоможе у виборі
 5. Не одягайте контактні лінзи якщо Ви захворіли, або ж у Вас запальні процеси в оці. Також не рекомендовано використовувати лінзи, якщо Вам призначені спеціальні краплі( антибіотики чи гормональні засоби).
 6. Рекомендуємо Вам наносити косметику після одягання лінз, а знімати тільки після того як Ви зняли лінзи. Так Ви мінімізуєте можливість потрапляння частинок косметичних засобів до ока.
 7. Уникайте потрапляння в очі різних косметичних засобів, спреїв,лаків для волосся і т.п.
 8. Перед прийняттям душу,купанням в басейні чи іншими водними процедурами рекомендовано знімати контактні лінзи.
 9. Використовуйте свіжий розчин для лінз кожного дня. Заборонено використовувати розчин по декілька днів, або виймати брудні часточки з розчину і класти в нього лінзи. З часом в контейнері накопичуються шкідливі мікроорганізми, які можуть призвести до запальних захворювань ока.
 10. Рекомендується змінювати контейнер для лінз одночасно з заміною контактних лінз. За час використання контейнера в ньому накопичуються і розмножуються мікроорганізми, що може негативно вплинути на носіння лінз.
 11. На всякий випадок завжди носіть з собою контейнер з чистим розчином. Іноді бувають моменти, коли щось потрапить в око і потрібно швидко очистити лінзу,або ж просто покласти її на деякий час.
 12. Не використовуйте контактні лінзи іншої людини,навіть найріднішої. Контактні лінзи є індивідуальною власністю.
 13. Протипоказане перебування в приміщенням з повітрям наповненим хімічними випарами, або в місцях з великою кількістю диму. Шкідливі речовини можуть осідати на поверхні Вашої лінзи та ока, провокувати виникнення подразнення та дискомфорту. Токсичні та шкідливі речовини значно зменшують термін використання лінз та в будь-якому разі шкодять Вашому здоров’ю.
 14. Перед придбанням нового розчину чи крапель для очей обов’язково проконсультуйтесь з офтальмологом. Деякі краплі та розчини можуть бути не сумісним з Вашим типом лінз.
 15. Якщо у Вас виникло відчуття дискомфорту, почервоніння чи печіння в оці – негайно зніміть лінзи та запишіться на консультацію до офтальмолога.
 16. Обирайте якісні лінзи у перевірених продавців! Обирайте ONLINZA!


Коментарі