Меню
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт з 10:00 до 16:00
  • Приймання замовлень на сайті 24/7

Як звикнути до контактних лінз?


Як би не страшно звучав наш заголовок, але насправді нічого страшного немає. Якщо контактна лінза правильно підібрана, то Вам нічого не заважає, немає відчуття стороннього тіла в оці і просто Вам комфортно. Дуже рідко деякі користувачі контактних лінз можуть сказати, що відчувають щось в оці, але ніякого дискомфорту немає.

Одягання контактних лінз

Але потрібно розуміти, що контактна лінза це чужорідне тіло в оці і тому, коли Ви тільки розпочинаєте носити контактні лінзи, потрібно дотримуватись певних рекомендацій, щоб комфортніше адаптуватись:

  • Коли Ви розпочинаєте носити контактні лінзи, то на початкових етапах відбувається «перебудова» сльозного апарату ока. Тому рекомендовано перший місяць регулярно капати зволожуючі краплі 3-4 рази на день.
  • Якщо Ви тільки розпочинаєте носити контактні лінзи, то рекомендовано збільшувати час носіння. Тобто не відразу надягати на весь день, а спочатку на 3-5 годин/день і кожного дня добавляти по 1-2 годині. Звісно якщо є така можливість, якщо немає такої можливості, то просто частіше закапувати зволожуючі краплі.
  • Якщо у Вас немає алергії на силікон, то краще використовувати силікон-гідрогелеві контактні лінзи, так як вони пропускають більше кисню до ока і вони більш упругі, завдяки чому на них краще вчитись.
  • Бажано використовувати одноденні контактні лінзи. Тому що, є ймовірність порвати лінзу і в такому випадку Ви просто візьмете нову лінзу. Ну і звісно це більш краще для ока, що важливо на початкових етапах.

Іноді на початкових етапах деяким людям трохи важко надягнути або зняти контактні лінзи, але трохи практики і Ви відчуєте всі переваги контактних лінз, яких ну дуже багато.


Коментарі